Aktifpet.com'u Tercih Etmeniz için 11 Neden

1 - Çok Seçiciyiz

Binlerce pet ürününü araştırıyoruz ve sadece çok az bir kısmını seçiyoruz.
Neden mi? Öncelikle iade oranları azaltmak için bunu nasıl yapıyoruz ? Müşterinin alıp beğenmediği iade ettiği ürünü kara listemize alıyoruz 1 ile 3 şikayet almışsak o ürünü satışa kapatıyoruz.
Ayrıca bir ürünün sitemizde satılabilmesi için aktifpet.com kriterlerini sağlaması gerekiyor ve bu kriterleri geçmek de hiç kolay değil! Evcil hayvan ürünleri çok kritiktir bunun bilincindeyiz.

2 - Hızlı & Uygun Kargo

Türkiye'nin neresinde olduğunuzun önemi yok!Aynı gün kargo ibareli ürünlerde hafta içi 16:00'a kadar verilen  siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.Bulunduğunuz şehire göre ortalama 2 iş günü içerisinde kargo firması tarafından adresinize ulaştırılır.İstanbul içi siparişlerinizde kargolama farklıdır. Bazı ürünlerde İstanbul içine saat 11:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler akşama kadar elinizde oluyor. 
MERKEZİMİZ:ÇORUM  DEPOLARIMIZ:ÇORUM ,İZMİR ,BURSA VE İSTANBUL'DA 

3 - GüvenliAlışveriş 

İçiniz hep rahat olsun, online alışverişin güvenli adresindesiniz.
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde üst düzey güvenlik standartları geçerlidir.
Birçok güvenlik koşullarını sağlayan sitemizde EV SSL Güvenlik Sertifikası,Norton Secure ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

4 - Ürün Açıklamaları, Video ve Görseller 

Tüm ürünleri detaylı inceleyebilmeniz için resim ve açıklamaları ekliyoruz.
İnternet kullanıcısının kafasında genellikle aldığı ürün konusunda pek çok soru işareti olur. Evet, bu doğru!Bu nedenle artık ürün videolarını bulabilirsek artık sisteme ekliyoruz.

6 - Sattığımız Herşey Stoklarımızda Var 

Sattığımız tüm ürünleri İzmir İstanbul ve Bursa depolarımızda  sizler için stokluyoruz.
Dolayısıyla “stokta var” görünen ürün kargoya hazır demektir ve size bir sır verelim aktifpet.com ,n11.com ve gittigidiyor satışları baz alındığında 8000 ürün ve  22000 siparişte sadece %0,01 stok hatasına düştük bu oranı zamanla yakaladık

7 - Müşteri Hizmetlerilerini Arttırmamız gerekiyor 

Sattığımız ürünlerle ilgili bilgi sahibiyiz.
Dolayısıyla; ne kadar  detay olursa olsun ürünler hakkında merak ettiklerinizi sorun.Cevap verebilmek için tüm gücümüzle çalışacağız. Aktifpet.com 'da artık destek ekibi'de olacak sizlerin sorularını destek üzerinden atabilmeniz sağlanacak.Özellikle akvaryum ürünlerinde gelen yoğun soruların cevaplanması uzun sürmekte ve telefonla bu bilgiler depodan bilgi alınmadan sağlanamamaktadır bu nedenle destek servisi kurulumunu başlattık.

8 - İadeniz Çok Kolay  

Ürünlerin tam olarak istediğiniz gibi olması için en detaylı anlatımları, resim ve videoları kullanıyoruz. Yine de gelen ürün istediğiniz gibi değil mi? Hiç sorun değil.Kolaylıkla iade edebilir, ücreti en kısa sürede geri alabilirsiniz. Siz nasıl dilerseniz.

9 - Son Tüketim Tarihi  

Bizler son tüketim tarihi geçmiş veya yaklaşmış ürün  satamayız mamalar hızlı tükenmekte ve haftalık ürünler gelmektedir.Ufak bir uyarı ileteyim Farklı yerlerde ucuza satılan mamalardan sakınmanız gerekmektedir .Son tüketimi yaklaşmış ürünler ucuza satılabilir bizim alış fiyatlarımızdan daha düşük fiyata satanlar mevcuttur .

10 - Orjinal Ve Faturalı ürün 

Orjinal ürün faturada kendini belli eder aldığınız ürün adı faturada yazıyorsa korkmayın aldığınız ürün orjinaldir. Şirketimiz  E-faturalıdır mail olarak tarafınıza aldığınız ürün adı yazan fatura göndermekteyiz.

11 - Kutulama 

Aktifpet'den aldığınız mamalar ve ürünler kolide veya kutuda gelir paketleme konusunda takıntılıyız. Ürünleri çok iyi paketliyor ve şimdilik en iyi kargo firması olan yurt içi kargo ile çalışıyoruz.