Pro Choice Adult Lamb Plus Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 3 Kg
-2%

Pro Choice Adult Lamb Plus Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 3 Kg

Üretici: Pro Choice
Ürün Kodu: 10038249
Stok Durumu: 2

Pro Choice Adult Lamb Plus Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 3 Kg

Özel Fiyat:56.42TL
Eski Fiyat:57.57TL
Kazancınız:1.15TL
Acele edin! Sadece 2 ürün kaldı! Bu Üründen 0 Adet Daha önce aldınız!

Üye olmadan 2 DK İçerisinde sipariş verebilirsiniz.

Kargo ücreti 4 TL Yurtiçi Kargo Ağırlık Oranına Göre Değişebilir.

Havale İndirimli Fiyat %3 :55.00 TL KDV Dahil
-+

Bu ürün hakkında soru sor

Pro Choice Adult Lamb Kuzu Etli Hipoalerjenik Yetişkin Köpek Maması 3 Kg

12 aylıktan sonra yetişkinliğe ulaşmış olan köpekleriniz için formülüzeedilmiştir. Kuzu eti aromasına sahiptir. Hypoallerjenik özellikli olankuru mama, yetişkinliğine ulaşmış olan köpeğiniz için birebirdir ve köpeğinizintüy ve deri yapısını koruyarak köpeğinizin son derece sağlıklı bir ömürgeçirmesine yardımcı olmaktadır.

Deri ve tüy sağlığı için onarıcı yağ asitlerine sahip olan kuru mamaköpeğinizin sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Taze ve lezzetlibir içeriğe sahip olan Pro Choice kuru mama yetişkin köpeğinizin tüm besinselihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bunların dışında mamanın içerisinde bulunanprotein, vitamin ve mineraller köpeğinizin eklem ve kaslarının güçlenmesinedestekte bulunmaktadır. Uygun boyuttaki mama taneleri köpeğinizin dişlerinizorlamadan çiğneyebileceği yapıdadır.

Deniz Yosunu:Sindirimi ve sindirim sistemindekisağlıklı bakterilerin oluşumunu destekleyen bir prebiyotiktir.

Yaban Mersini Tozu:Vücudun doğal bağışıklığınıkuvvetlendirerek hücre yaşlanmasını önleyen Oligomerik Proantosiyanidantioksidanlarının doğal kaynağıdır.

Avize Ağacı Özütü:Saponinler bakımından zenginbitki özüdür. Yapısındaki saponinler, dışkı kokusunu azaltmak üzere amonyak vesindirim yan ürünlerini taşır.

Pisilyum:Plantago bitkisimdem elde edilençekirdek kabuğudur ve konsantre bir lif kaynağıdır. Bu sayede sindirimidestekler. Kontrollü enerji çıkışı sağlar. Toksinlerin sindirim sistemindendışkıya atılmasına yardımcı olur.

Kadife Çiçeği Tozu:Kadife çiçeği güçlüantioksidan karotenoid lutein içerir. Lutein, göz sağlığını desteklemek içinönemlidir. Cilt problemlerini iyileştirici etkiye sahiptir. Serbest radikalüretimini azaltmaya yardımcı olur.

İçindekiler:

Kuzu eti ve et ürünleri,prinç, glutenli mısır unu, buğday,kurutulmuş yumurta, hayvansal yağ, keten tohumu, kurutulmuş pancar küspesi,balık yağı,karides unu, vitaminler ve mineraller.

Analiz Tablosu

Ham Protein % 20 Ham Yağ % 8 Fosfor % 0,6-1.50 E Vitamini 60 Mg / Kg Ham Selüloz % 5.0 Rutubet % 10 ( En Çok ) Kalsiyum % 0.60 - % 1,8
Baktığınız Ürünleri Listeledik

Müşteri Görüşleri