Pro Choice Proderma Kuzulu ve Pirinçli 1 kg Yetişkin Köpek Maması - Açık Paket

Pro Choice Proderma Kuzulu ve Pirinçli 1 kg Yetişkin Köpek Maması - Açık Paket

Ürün Kodu: c1
Stok Durumu: 12
50.00TL
-+

Bu ürün hakkında soru sor • Tüm Irklara Uygun Formül

  Prochoice Proderma Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması, tüm köpek ırklarının yiyebileceği şekilde üretilmiştir. Bu sayede birden fazla köpek besleyenler ve sokakta köpek bakanlar için ideal seçenektir.


  Kolay Sindirilebilir

  Şişkinlik hissi oluşmamasını sağlayan kolay sindirilebilirlik özelliğiyle Prochoice Proderma Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması köpeğinizin daha rahat yemesini ve sağlıklı doymasını sağlar.


  Sağlıklı Deri ve Tüy Gelişimi

  İçindeki Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri sayesinde Prochoice Proderma Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması köpeğinizin deri ve tüy yapısının sağlıklı kalmasını sağlar. Böylece kaliteli bir yaşama sahip olur.  Kullanım Yaş Aralığı

  Prochoice Proderma Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Mamasını 1 – 7 yaş aralığındaki tüm yetişkin köpekler için kullanabilirsiniz. Geniş yaş aralığı ile yetişkinlik döneminde mama değiştirmenize gerek kalmaz.


  Enerji ve Canlılık Kazandırır

  Köpeğinizin ihtiyacı olan tüm besin değerlerini içerdiğinden Prochoice Proderma Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması kas, kemik, kilo problemlerine karşı ekstra koruma sağlar. Aynı zamanda bağışıklık ve sindirim sistemini güçlendirir.


  Alerjilere Karşı İçerik

  İçeriğinde yüksek miktarda kuzu eti, pirinç ve balık unu sayesinde Prochoice Proderma Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması gıda alerjilerinin oluşumunu engeller. Böylece köpeğiniz mamasını yerken içiniz rahat olur.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Baktığınız Ürünleri Listeledik

Müşteri Görüşleri