Bilgilendirme

Blog sayfamızda yer alan reklamların geliri Sahipsiz sokak hayvanlarına mama olarak dağıtımı yapılcaktır.Sizde reklam vermek için info@aktifpet.com mail atabilirsiniz.Ayrıca mama bağışı için tarafımıza mail atabilirsiniz.Sokak hayvanlarına gönderdiğiniz mamalar aktifpet olarak kar marjı olmaksızın geliş fiyatına gönderilcektir.


Egzotik Stenografi kedisi

2019-08-06 13:05:42 0 Yazar: Aktifpet Okundu: 1789
Egzotik Stenografi kedisi

Egzotik stenografibazen tembel kişinin Farsça olarak adlandırılır, çünkü paltoyu zor kullanmadanPersli bir görünüşe ve kişiliğe sahiptir . Egzotik stenografi, 1950'lerde Amerikalıstenografi yetiştiricileri onları gizlice Perslerle yetiştirdiğinde ortayaçıktı. Bu melez Amerikan Shorthairs, onları diskalifiye edecek yeni cinsstandartları için zorlayan birçok ASH Damızlığını kızdırdı. Asılsız, birdamızlık onların yeni bir ırk olarak tanınması için zorlamaya başladı ve1966'da CFA tarafından Egzotik Stenografi olarak tanındı.

 

Egzotik genellikle10-12 kilo ağırlığında, orta büyüklükte bir kedi. Kompakt, güçlü yapılıgövdeleri yuvarlak bir görünüme sahiptir ve büyük yuvarlak gözlere sahip büyükkafalarıyla birlikte burunlara itilen küçük bir yassıya sahiptir ve bu daonlara tatlı bir davetkar görünüm verir.

 

Egzotikler kolaygidiş kişilikleri için not edildi. Onlar aileleriyle ilişki kurmayı sevengerçek kucak kedileri. Özellikle kedi isteyen olmasalar da, Exotic'ler yalnızkalmaktan hoşlanmazlar. Odadan odaya sizi takip etmeye ya da onlara dikkatedene kadar önünde oturmaya meyillidirler. Tüm yaşamları boyuncaeğlencelidirler ve bir Farsça'dan daha enerjik olma eğilimindedirler. Diğerkediler, köpekler, her yaştan çocuklar için iyidirler ve genellikle yabancılarçevresinde rahattırlar.

 

Egzotik sizin içindoğru mu? Adlarının da söylediği gibi, çok egzotik görünümlü bir kedi. Hemenhemen herkesi etkileyebilecek kesin kişilikleri var. Exotics, yalnız kalmaktanhoşlanmadıkları için aileler için en iyisidir. Eğer bir Egzotik istiyorsanız vesık sık gidecekseniz, o zaman bir arkadaşı olmalı ya da en azından bir radyoaçık bırakmalılar. Büyük bir artı, kürklerinin bir Farsça gibi kaymadığıdır, buyüzden her gün fırçalanmaları gerekmez. Exotics'e kedi dünyasında en iyisaklanan sır denildi. Bir Farsça'nın en iyi özelliklerinden hiçbiri kürkleuğraşmak zor olmadan. Egzotik gerçekten hemen hemen herkes için mükemmel birkedi.

İlgili Bloglarımız

Yorumlar

Yorum Yazınız